در حال بارگذاری ...

پیام تبریک رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران خرم آباد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

*بسم الله الرحمن الرحیم
همزمان با دو عید بزرگ مسلمین جهان، یعنی عید قربان و عید سعید غدیرخم، شادی و سروری وصف ناپذیر جهان اسلام را در بر می گیرد.

عید قربان، نماد بندگی مطلق خالق متعال است و  حضرت ابراهیم خلیل الله (ع) به عنوان یکی از صالح‌ترین بندگان خدا و پیامبر الهی، در این روز در برابر اراده خداوندمنان تسلیم شد.

باید در این عید، میزان دغدغه بندگی خداوند متعال را در درون خود بسنجیم و از خالق یکتای خود بخواهیم تا توفیق تسلیم محض شدن در برابر خود را به ما عطا نماید.

همچنین عید سعید غدیرخم، فرصت مغتنمی است تا دغدغه ولایتمداری را در خود تقویت کنیم و سیره زندگی پربرکت حضرت امیرالمومنین علی(ع) را به عنوان راه زندگی علوی، شناخته و در سراسر زندگی خود و جامعه اسلامی پیاده کنیم.

لحظه به لحظه عمر گرانقدر حضرت علی ابن ابی طالب(ع) با دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) و حمایت از رسول خدا(ص) همراه بوده و اگر واقعه غدیر اتفاق نمیفتاد، رسالت خاتم الانبیاء کامل نمی شد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و بندگی، فرا رسیدن اعیاد بزرگ و خجسته قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت را به مردم ولایتمدار بویژه اساتید معزّز، همکاران گرامی و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و از خالق یکتا، توفیق عمل به آموزه های راهگشای این اعیاد را خواستارم.
نسیم زارعیان
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران خرم آباد*

نظرات کاربران